Ostatnio dodane

Drodzy Panstwo,

Ponieważ do dnia dzisiejszego nie otrzymałam, żadnej informacji dotyczącej zwrotu kosztów za odwolany spektakl, zadzwoniła do teatru. Poinformowano mnie ponownie, iż wszystkie występy zostały przełożone na listopad i nie powinnam liczyc na zwrot.
Napisałam jednak do nich email niniejszej treści:

"Witam uprzejmie,

W imieniu rodzicow szkoly ISSB, ktorzy zakupili bilety na odwolane przedstawienie, chcialbym prosic o dokonanie zwrotu £384 na konto naszej szkoly. Wielu z nich zrezygnowalo z dalszej kontynuacji nauki w naszej szkole i chca zwrotu pieniedzy co zmusza mnie prosic Panstwa o pomoc w tej sprawie. Ponizej podaje dane konta szkoly:

Integrative Saturday School
HSBC: sort code: 40-14-21
account No: 01332783

Pozdrawiam
Artemida Bury"

z nadzieją, że zdecydują się jednak oddać Państwu poniesione koszty. 

Przykro mi, że tak się sprawy mają, ale nic więcej nie jestem w stanie na ten moment zrobić.