Wychowawca: Ewa Betka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witam serdecznie

Kolejna przecudowna Sobota za nami. Zajęcia rozpoczęliśmy sprawdzeniem obecności i poranna gimnastyką. Dzieci wykonywały bardzo dużo zadań związanych z nowym tematem lekcji "Pary". Co oznacza para, łączenie w prlary mamy i dzieci na przykładach zwierząt.

Uczyliśmy się nazw, które nie były łatwe gęś - gesiatko, koń - źrebak. Po drugim śniadaniu wyszlismy na boisko szkolne. Kreda sprawdza się 100%bo dzieci bardzo lubią nia rysować. A po czasie wolnym czytaliśmy "Kota w butach". 

Chciałabym przypomnieć o zebraniu rodzicow które odbędzie się w najbliższą Sobotę w budynku szkoly o godzinie 9.10

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Witam serdecznie 

Nasze ostatnie zajęcia rozpoczęliśmy sprawdzeniem obecności i powtórka z materiału z poprzednich zajęć. Dzięki bardzo ładnie pokazały części ciała a następnie dopasowały ubrania do poszczególnych części.

Po drugim śniadaniu maluchy bawiły się na dworzu skakały, biegały i malowały kredami.

Na drugiej czesci zajęcie dzieci kolorowały i robiły wyklejanki części twarzy i ubrań. Posłuchały bajek przeczytanych prze Panią Asię i grały w gry i zabawy integracyjne.

Tak jak uprzednio informowała jeszcze kolejne zajęcia poprowadzi Pani Asia.

Pozdrawiam

Ewa Betka

Witam serdecznie, 

Nasze ostanie zajęcia rozpoczęliśmy rozmowa na temat jak każdemu z nas minal tydzień i co ciekawego się wydarzyło. Powtórzyliśmy poprzedni temat lekcji na którym dzieci opisywały co mają w piórnikach i do czego im poszczególne przedmioty są potrzebne.

Po przerwie rozpoczęliśmy nowy temat "Moje ciało". Maluchy wysłuchały piosenek związanych z częściami ciała - z reszta bardzo im się podobały.

Pokazywały gdzie są uszy,oczy,nos itd, oraz tłumaczyliśmy do czego nam służą i jak o nie dbać. 

Na końcu zajęć wszyscy razem narysowaliśmy prześliczna postać człowieka.

W związku z tym że na kolejnych dwóch zajęciach niestety mnie nie będzie zastępstwo będzie miała Pani Joanna Wickiewicz, którą dzieci bardzo dobrze znają bo jest z nami na każdych zajęciach.

Pozdrawiam serdecznie 

Bardzo miło było poraz kolejny przywitać Państwa pociechy. Tym razem obyło się bez łez i każdy pędził na zajęcia z uśmiechem. 

Zajęcia rozpoczęliśmy przypomnieniem naszych imion oraz "Kodeksu przedszkolaka". Trochę się po rozciągaliśmy by każdy z nas miał dodatkową energię.

Starsze dzieci zaczęły lekcje z podręcznikiem i lekcja " Pierwszy dzień w przedszkolu" natomiast młodsze śpiewały piosenki i grały w gry o jesieni.

Jako zadanie domowe dla dzieci z przedszkola B proszę o wykonanie ćwiczeń ze strony 10 i 11.

Pozdrawiam 

Ewa Betka