Ostatnio dodane

Aktualności

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,
 
Wznawiamy przyjmowanie wniosków o legitymacje szkolne!
Jako załącznnik do tego postu zanjdziecie Państwo wniosek, proszę o wypełnienie, wydrukowanie, podpisanie i przyniesienie do szkoły (można dać nauczycielowi lub Pani Artemidzie).
Ci z Państwa, których pociechy mają już legitymacje, proszeni są o dołączenie tej legitymacji do wniosku. 
Najczęściej zadawane pytania: nasza placówka konsularna to Konsulat RP w Londynie
Nazwa i adres szkoły: Integracyjna Szkoła Sobotnia im. Gen. Wł. Andersa w Bristolu
c/o City Academy Bristol, Russel Town Avenue, Bristol BS5 9JH
 
Wnioski przyjmujemy w następujące soboty 2/10, 9/10, 16/10. Potem wysyłamy wniosku do Konsulatu, by jak najszybciej otrzymać legitymacje.
 
Przypomnę, że legitymacje uprawniają dzieci do zniżek w przejazdach PKP oraz PKS a także są respektowane w niektórych środkach komunikacji miejskiej oraz muzeach. 

Witamy Wszystkich ponownie! :)
Za nami pierwsze dwie soboty nauki stacjonarnej. Był oto ogromne przeżycie dla wszystkich. Spotkanie twarzą w twarz po tak długim okresie nauki online było na pewno dużo bardziej emocjonujące niż spotkania przy ekranach komputerów i innych urządzeń.
Przypominamy, że cały czas staramy się utrzymywać dystans przy przyprowadzaniu i odbiorze dzieci.Już niedługo nauczyciele napiszą do Państwa w sprawie zebrań, które jeszcze na razie będą musiały się odbywać online. 
Dla tych, którzy zastanawiają się nad zapisaniem dziecka do naszej szkoły, mówimy "Prosimy, zapisywać! Działamy stacjonarnie!" :)

Przypominamy link do zapisów
https://www.issb.info/index.php/szkola-im-gen-w-andersa/uczen/nowy-uczen

Blue and Pink Circle Games Influencer Neon Noir Facebook Post Set 1

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na zakończenie  17 lipca 2021 o godz. 10:00 roku szkolnego w parku Little Stoke

 57 Kingsway, Little Stoke, Bristol BS34 6LB, United Kingdom
 
Proszę o kierowanie się do wychowawców klas, aby nie powstawało zbyt duże zgromadzenie. Zdajemy sobie sprawę, że radość będzie orgomna i dużo emocji związanych ze spotkaniem twarzą w w twarz, ale jeszcze obowiązywać nas będą pewne ograniczenia.
Czekamy na Was
Dyrekcja i Kadra Szkoły