Po wizycie w Polsce amerykański aktor Ashton Kutcher powiedział, że „Polska to piękny kraj”. Ja jak najbardziej się z tym zgadzam. Uwielbiam Polskę i jest Ona bardzo bliska mojemu sercu. Każdego roku jeździmy do Polski żeby odwiedzić rodzinę. Najbardziej podoba mi się ciepła i wesoła atmosfera oraz krajobrazy i jedzenie. Obydwie moje babcie robią przepyszne jedzenie a dziadek zabiera nas na działkę, na której możemy się najeść słodkich, czerwonych malin.

W jednym roku pojechaliśmy nad morze do Władysławowa i było przepięknie. Mogliśmy spróbować windsurfingu a potem zjeść świeżo usmażoną rybę w nadmorskiej restauracji. Jedynym minusem było to, że woda była bardzo zimna ale oprócz tego było świetnie.

Innym razem pojechaliśmy do Zakopanego w Tatry. Przez cały tydzień chodziliśmy po górach i zobaczyliśmy m.in. Morskie Oko i Czarny Staw. Spotkaliśmy ludzi, którzy nazywali nas „niebieskookimi taterniczkami”. To był jeden z najlepszych wyjazdów.

Za nic bym nie zmieniła tego, że jestem Polką i chociaż mieszkam w Anglii Polska zawsze będzie mi najbliższa. Mam tylko nadzieję, że na następnych Mistrzostwach Świata w piłce nożnej Polska przynajmniej wyjdzie z grupy.

fot kasia 1

fot kasia 2